אודות CentricApp

אנחנו כתובת מקצועית מובילה בישראל להתאמת מערכת Moodle לארגונים וחברות.

חברתנו מעמידה לרשות מוסדות אקדמיה וחינוך תשתיות טכנולוגיה מתקדמות ומותאמות אישית מבוססות ענן. עם ידע רב שנים בפיתוח פתרונות LMS, היכרות מעמיקה עם סביבת Moodle ויכולות טכניות מובילות, אנו מסייעים לך למצות את המיטב מכל מה שיש היום לטכנולוגיות המידע להציע לניהול יעיל ומתקדם של מוסד הלימודים שלך.

תשתית טכנולוגית בסטנדרטים חסרי תקדים בישראל

נכון להיום, Centric App היא הכוח היחיד בשוק המציע שירות LMS בענן מבוססת AWS. עם ארכיטקטורה חזקה, המבוססת על הממשק הטכנולוגי של Amazon, עומדים לרשותך כלים רב תחומיים החולשים על כל היבטי הניהול שלך ועם אחסון כמעט ללא הגבלה.
תשתית טכנולוגית בסטנדרטים
חסרי תקדים בישראל

מודל תמחור נוח
ומשתלם

רוב ספקי הפתרונות הייעודיים למוסדות אקדמיים, מציעים כיום שירות על בסיס נפח שימוש. התשתית מבוססת הענן העוצמתית שאנו מציעים לך, מאפשרת לנו להעניק לך נפח שימוש כמעט בלתי מוגבל. לכן, תמחור השירות שלנו מבוסס על פי משתמשים ומאפשר לך ליהנות מפתרון מותאם לתקציב, נוח ושקל לחזות אותו מראש.
מודל תמחור נוח
ומשתלם

מובילים חדשנות
בעולם ה-LMS

אנו משתתפים פעילים ונלהבים בקהילת Moodle העולמית ומהווים חלק פעיל ומרכזי באופן קבוע ב- Moodle Meetings. מעורבות זו מאפשרת לנו להתעדכן בכל עת במגמות החדשניות ביותר בתחום, להכשיר את הצוותים שלנו בכלים חדשים ולהגיע אל כל פרויקט עם נקודת מבט נרחבת ומעמיקה שמשקפת את הטובים והעדכניים שבפתרונות שיש כיום ל-Moodle להציע. את התובנות הללו, אנו לא מביאים עמנו רק לבניית המערכת, אלא משתפים בהן גם את הצוות האקדמי שלך על מנת שיוכלו לעשות שימוש מושכל במערכת ולבנות קורסים באופן שישרת אותם על הצד הטוב ביותר, כשהטכנולוגיה עומדת לצידם.
מובילים חדשנות
בעולם ה-LMS

כלים מותאמים אישית
לצרכים הייחודיים שלך

הצוות שלנו מביא עמו שנים של היכרות עם צרכי המוסדות האקדמיים ויכולות תכנות מהשורה הראשונה. הסביבה המבוססת קוד פתוח מאפשרת הרחבה והתאמה מיטבית של הסביבה למגוון רחב של דרישות. במסגרת השירות, נוכל לפתח עבורך שלל תוספים שירחיבו באופן ניכר את מערך השימושים שיהיה באפשרותך להפיק מהמערכת. בין אם נדרשים לך דו"חות מיוחדים, כלי הערכה או רכיב מולטימדיה לכל שימוש בקורסים או בניהול הסגל שלך, בסוף התהליך, יעמוד לרשותך פתרון טכנולוגי שנתפר במדויק למידותיך ועם אינטגרציה מלאה וחלקה לכלל המערכות הפנימיות המשמשות אותך, ממכלול ואורביט ועד ל-Office 365.
כלים מותאמים אישית
לצרכים הייחודיים שלך
מחויבים להצלחה שלך בכל ההיבטים.
אנו מאמינים כי רק זמינות גבוהה ויחס אישי וצמוד מאפשרים שימוש מיטבי בפתרונות הטכנולוגיים שלך.

מחויבים להצלחה שלך בכל ההיבטים. אנו מאמינים כי רק זמינות גבוהה ויחס אישי וצמוד מאפשרים שימוש מיטבי בפתרונות הטכנולוגיים שלך.

לכן, אנו מייעדים לך איש קשר צמוד האמון על כל התיאום לתמיכה ומענה שוטף. אל מול כל בעיה טכנית הדורשת פתרון קריטי, אנו מתחייבים למענה תמיכה מקצועי עד 3 שעות ועד 24 שעות מענה לבקשות שוטפות שלך.
חץ שמאלה
הפתרונות שלנו
רוצה ליהנות ממצוינות טכנולוגית שתוביל את המוסד שלך אל עבר יעדים חדשים?

אנו מזמינים אותך לפנות אלינו עוד היום ונשמח לסייע לך בכל הנדרש.

ההודעה נשלחה בהצלחה! אחזור אליכם בהקדם.
אופס! נראה שאחד השדות אינו תקין, נסה שנית